غرب تهران:
021-44064570
شمال غرب و شرق تهران:
021-22379070
مرکز تهران:
021-66437354
همراه:
0912-1858772
همراه:
0939-1858772

تعمیر تضمینی آیفون تصویری شما در محل

شماره تماس:

مرکز تهران : 66437354-021
شمال غرب و شرق تهران : 22379070-021
غرب تهران : 44064570-021

رادگستر با بيش از ۲۰ سال تجربه تنها مركز (فقط تعميرات) تعمیرات آيفون تصويري Commax می باشد.همانطور كه مستحضر هستيد ومشاهده مي كنيد تقريباً اكثر آيفون هاي تصويري نصب شده در محل شما وحتي در تهران و ايران از محصولات كماكس ( commaxx ) مي باشد و بقيه از مارك هاي ديگر ولي با همان ساختار، كه فقط نامشان تغيير يافته، لذا بعضي از مشتريان اين محصول در هنگام بروز مشكلات اطلاعي ندارند كه با كجا تماس بگيرند.

مقالات
تعمیرات آیفون کوماکس ‐ (فقط تعمیرات) ‐ commax1
Commax1 Admin
/ دسته ها: صفحات خاص

تعمیرات آیفون کوماکس ‐ (فقط تعمیرات) ‐ commax1

آیفون تصویری از جمله لوازم ضروری برای هر خانه ای می باشد که ممکن است پس از مدتی خراب شود که این امر باعث می شود تا ما به تعمیرات آیفون روی آوریم. اگر مشکلاتی مانند قطعی صدای زنگ درب، سیاه شدن یا بروز برفک روی مانیتور، خراب شدن دکمه های پنل داخلی و خارجی و غیره برای آیفون ایجاد شد، باید نسبت به تعمیرات آیفون اقدام کرد، چرا که هر کدام از این مشکلات می تواند آسایش افراد را دچار اختلال کند. اغلب تعمیرات آیفون تصویری به سیم کشی اولیه ساختمان ارتباط دارد که شامل هزینه و زمان زیادی می شود، اما افزون بر ایراد در سیم کشی ساختمان مشکلات مرسوم دیگری نیز ایجاد می شود که عبارت است از:• تغییر رنگ صفحه نمایش آیفون به سیاه یا آبی• شنیده شدن صدای زنگ آیفون از بیرون و شنیده نشدن صدا از داخل خانه • برفکی شدن تصویر آیفون• ممتد شدن زنگ آیفون • از کار افتادن در بازکن همه واحدهای ساختمان • ایجاد صدای ناهنجار آیفون از بیرون

تعمیرات آیفون کوماکس

آیفون تصویری کوماکس (Commax) یکی از بهترین برندهای آیفون تصویری است که در بیشتر از 100 کشور دنیا ارائه می شود. در تعمیرات آیفون تصویری از حرابی های متداول می توان به خرابی گوشی داخل واحد اشاره کرد که بخش های گوناگونی را در بر می گیرد. گوشی داخل واحد بخش هایی مانند برد تغذیه ، برد صدا ، برد تصویر و کیبورد یا همان دکمه های روی گوشی (دکمه درب بازکن ، تصویر وغیره) را دربر می گیرد که هریک دچار خرابی هایی می شوند.

تعمیرات تخصصی آیفون در تهران

آیفون‌ های تصویری هم مانند هر ابزار الکتریکی دیگری؛ به سرویس و نگهداری نیازمندند. با گذشت زمان و افزایش عمر دستگاه طبیعی است که مشکلاتی برای دستگاه ایجاد شود. باید ابتدا آیفون عیب یابی شود تا بتوان خرابی آن را بدون صرف زمان و هزینه اضافی برطرف کرد. معمولاً مشکلاتی که برای آیفون‌ ها به وجود می آید مربوط به کابل‌ کشی، پنل بیرونی ساختمان یا مانیتور داخل می‌ باشد.

تعمیرات آیفون منزل

برای تعمیرات آیفون تصویری باید علت خرابی را پیدا کنید، سپس اقدام به تعمیر آیفون تصویری نمایید. امکان دارد دلیل خرابی و خوب کار نکردن آیفون های صوتی و تصویری به خاطر اتصال در برق کشی باشد که در صورت اختلال در سیم کشی برق ساختمان فقط یک برق کار ماهر می تواند آن را رفع کند. 

تعمیرات آیفون صوتی

در حال حاضر به دلیل استفاده همگان از آیفون تصویری، کمتر می بینیم که آیفون های صوتی مورد استفاده قرار گیرند. اما باز هم تعداد زیادی از آیفون های صوتی نصب شده اند که با گذشت زمان به تعمیر نیاز دارند. همه آیفون های صوتی و تصویری متشکل از سیم ‌ها و قطعاتی هستند که نصب آنها در ساختمان به کمک گرفتن از متخصصین این حوزه نیاز دارد. از قطعات مهم آیفون ها می توان به برد اصلی (قلابک)، برد صدا و مانیتور (در آیفون های تصویری) اشاره کرد که ممکن است هر یک از این قطعات دچار مشکل شوند.

تعمیرات آیفون تصویری

امروزه شاهد آن هستیم که آیفون تصویری به یکی از مهمترین لوازم برقی در ساختمان تبدیل شده است و احتمالا ساختمانی را نتوان یافت که آیفون تصویری در آن نصب نشده باشد. آیفون تصویری مانند هر وسیله برقی دیگر ممکن است دچار مشکل شده و به تعمیرات نیاز داشته باشد. به خاطر خرابی های متفاوتی که در آیفون تصویری ایجاد می شود، ممکن است به تعمیرات آیفون تصویری نیاز باشد.
خرابی آیفون تصویری می تواند در وهله نخست به دو علت به وجود آید که ممکن است ایراد از سیم کشی آیفون تصویری باشد و یا ایراد به خاطر خراب شدن یا سوختن قطعه ای از آیفون تصویری باشد که در این صورت بایستی ابتدا به وسیله متخصصان بررسی شده و نسبت به تعمیر آن اقدام گردد.
لازم به ذکر است که نباید به هیچ عنوان زمانی که آیفون تصویری دچار خرابی شد و تخصص آن را نداشتید، نسبت به تعمیر آن اقدام کنید، چون تعمیرات آیفون تصویری باید توسط یک متخصص انجام گردد تا صفحه نمایش آن بیشتر از قبل آسیب نبیند و در نتیجه متحمل هزینه بیشتر نشوید. 

تعمیرات آیفون تصویری در تهران

تعمیرات آیفون تصویری نیاز به تعمیرکارانی دارد که در این عرصه تجربه و تخصص مورد نیاز را داشته باشند. افراد مبتدی هر چند که توانایی انجام تعمیر آیفون تصویری را دارند، اما گزینه مناسبی برای تعمیر برندهای شناخته شده نیستند و احتمال دارد تعمیر این آیفون ها را به خوبی انجام ندهند. در این شرایط شما ناچار هستید کار خود را به فرد دیگری محول کنید و هزینه ای اضافی نیز پرداخت نمایید. 

با وجود تعمیرکاران بسیار زیادی که در شهر تهران به تعمیر آیفون تصویری می پردازند، باید به سراغ تعمیرکارانی بروید که مهارت و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد. برندهای آیفون تصویری تنوع بسیار زیادی دارند و هر یک از آن ها امکانات و خصوصیات بی نظیر خود را دارند. تلاش کنید در زمان خرید محصولی را انتخاب نمایید که خدمات پس از فروش داشته باشد و قطعات آن به وفور در بازار موجود باشد.

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس

شرکت کوماکس کره از جمله شرکت های بزرگ است که در زمینه تولید آیفون های تصویری فعالیت می کند. و به دلیل بهره مندی از کیفیت بالا توانسته است در بیشتر منازل و محیط های اداری راه پیدا کند.

در تعمیرات آیفون تصویری از جمله خرابی های رایج، خرابی گوشی داخل واحد می باشد که بخش های گوناگونی را دربر می گیرد. هر کدام از این بخش ها ممکن است آسیب ببیند که در این صورت می توانید به مراکزی که خدمات تعمیر آیفون تصویری کوماکس را ارائه می دهند، مراجعه کنید.
تعمیرات آیفون تصویری کوماکس یکی از تعمیرات تخصصی آیفون تصویری می باشد، چرا که این نوع آیفون از برند معروفی بوده و ساخت پیچیده ای دارد. کارشناس تعمیر آیفون تصویری کوماکس می بایست از مهارت فنی بالا برخوردار باشد و به نکات جزئی در زمینه الکترونیک توجه نماید. چرا که این برند کره‌ای که محصولاتش به اغلب نقاط جهان صادر می ‌شود، دارای طراحی حساس و آسیب‌پذیری می باشد.

تعمیر آیفون

نصب آیفون در هر خانه ای ضروری است و معمولا آیفون ها در ورودی هر خانه ای نصب می شوند. در حال حاضر استفاده از آیفون تصویری به جزء جدانشدنی از وسایل برقی خانه ها تبدیل شده است. کسانی که آیفون تصویری دارند می دانند ممکن است پس از مدتی مشکلی برای آیفون تصویری ایجاد شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیر آیفون تصویری موجب بالا رفتن امنیت افراد خانه می شود. 

تعمیر آیفون تصویری به آسانی انجام می گردد و در بسیاری از موارد نیازی به تعویض آیفون نیست. امکان دارد در برخی مواقع خرابی آیفون به حدی باشد که نیاز به تعویض آیفون تصویری باشد، اما بروز این موارد خیلی نادر می باشد و اکثر اوقات با انجام تعمیر آیفون تصویری می توان مجدد آن را دوباره مورد استفاده قرار داد. اکثر اوقات بسیاری از وسایل با انجام تعمیرات جزیی به حالت سابق خود باز می گردند و می توان به آسانی آن ها را مورد استفاده قرار داد، تعمیر آیفون تصویری نیز ممکن است تعمیرات جزیی باشد و به راحتی برطرف شود.

تعمیر آیفون کوماکس

تعمیر آیفون تصویری کوماکس یکی از کارهای تخصصی است که باید برای تعمیر آن به کارشناسان حرفه ای مراجعه کرد. آیفون تصویری کوماکس دچار خرابی های متعددی می شود که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

شنیده شدن شدن صدای اضافی و خش خش در زمان برداشتن گوشی آیفون تصویری کوماکس: نزدیک بودن مدار به بلندگو در زمان نصب آیفون تصویری که باعث ایجاد اتصال های جزئی در این قسمت خواهد شد، دلیل به وجود آمدن این مشکل می باشد. 
ایجاد صدای سوت طولانی و کم شدن صدای زنگ آیفون تصویری کوماکس: این مشکل به دلیل نشتی پنل آیفون تصویری و سولفاته شدن پلاتین شاسی ها ایجاد می شود که تعمیرکاران ماهر ما با توجه به تسلط بالای خود این مشکل را رفع خواهند کرد. 
وجود پارازیت های تصویری به همراه نویز در صدا: در این حالت چراغ پاور آیفون چشمک می زند، به طوری که صفحه نمایش صدای تق تق می دهد و جهن زنگ زدن آیفون تصویری می بایست چند دفعه دکمه زنگ پنل آیفون تصویری را بزنید تا زنگ صدا دهد. دلیل عمده این مشکل ارتعاشات و رفت و آمد برق است و بایستی برد صفحه نمایش تعمیر و اگر نیاز باشد تعویض شود.
زنگ خوردن های پی در پی و قطع نشدن تصویر صفحه نمایش: در صورت بروز این مشکل باید دکمه های پنل آیفون تصویری بررسی شود و همچنین سیم کشی آیفون تصویری از پنل تا صفحه نمایش بررسی گردد.
روشن شدن تصویر و قطع شدن صدای زنگ در آیفون تصویری کوماکس: برای رفع این مشکل ابتدا باید هدست بررسی شود و سپس بردهای صفحه نمایش.
خاموش شدن آیفون تصویری کوماکس: در صورتی که آیفون تصویری شما فاقد عملکردی بوده و چراغ پاور آن خاموش شده باشد، ابتدا دکمه پاور را که در اطراف صفحه نمایش قرار گرفته بررسی کنید، در صورت روشن بودن برق ورودی به صفحه نمایش را بررسی کنید. در صورت اتصال برق 220 ولت به دستگاه برد مانیتور سوخته و باید عوض شود.

عیب یابی آیفون تصویری

آیفون تصویری یکی از لوازم کاربردی و ضروری برای هر خانه ای است که ممکن است بعد از مدتی دچار مشکل شود. بهتر است در این حالت عیب یابی آیفون تصویری توسط تعمیرکار انجام شود.

موارد گوناگونی مانند انتخاب آیفون بی کیفیت، استفاده نادرست از پنل و مانیتور (مثل کشیدن بیش از اندازه سیم)، استفاده از سیم های ناکارآمد، اتصال دستگاه برق، بی دقتی در هنگام نصب و ... سبب بروز عیب در آیفون در طول زمان می شوند. در مورد عیب یابی آیفون تصویری می توان موارد زیر را نام برد:
عدم دریافت و یا ارسال صدا از آیفون تصویری: در این حالت باید پنل و گوشی آیفون چک شده و حتما بلندگو نیز بررسی گردد تا دلیل عدم خروج صدا به بیرون معلوم شود. از سوی دیگر چنانچه صدا یکطرفه بوده و فقط از داخل به بیرون می رسد، مشکل از بلندگوی پنل آیفون است که بخاطر قرار گرفتن در معرض آفتاب و باران و غیره ایجاد شده است. وجود نویز در صدای آیفون تصویری: این مشکل به پنل و گوشی آیفون مربوط می شود و باید برد الکتریکی و بلندگو را بررسی کرد.
خراب بودن درب باز کن آیفون تصویری :این مشکلی است که اغلب با محکم فشار دادن دکمه سعی در باز کردن درب داریم. دلیل این مشکل را باید در قفل درب و اتصالات مربوط به آن جستجو کرد.
زنگ نخوردن آیفون تصویری: زنگ نخوردن آیفون تصویری از جمله مشکلات رایج است که در بین انواع آیفون ایجاد می شود و تقریبا اکثر آیفون ها با این مشکل مواجه می شوند. این عیب متاثر از سه عامل اصلی می باشد: سیم کشی، بلندگو و یا برد آیفون. با بررسی هر کدام از این سه عامل، دلیل ایراد معلوم شده و می توان آن را رفع کرد.

علت تار بودن تصویر آیفون تصویری

کیفیت و وضوح تصویر مطلوب در آیفون تصویری از فاکتورهای مهم کارکرد صحیح یا استاندارد این ابزارها بوده است که همیشه باعث رضایت مشتریان و خریداران آیفون تصویری حتی در برندهای گوناگون بوده است که گاهی به دلیل استفاده بالا یا عدم سرویس نگهداری درست آیفون تصویری باعث ایجاد خطوط طولی و عرضی یا کیفیت پایین در تصویر برخی از آیفون ها عدم رضایت کاربران را به دنبال دارد.

دلیل اصلی در تار بودن صفحه نمایش آیفون تصویری ضعف سیم کشی در ساختمان است که گاهی مشاهده می شود در ساختمان های نوساز به علت صرفه جویی در هزینه ها از کابل های غیر استاندارد و بی کیفیت بهره گرفته می شودکه با گذشت زمان موجب آسیب دیدن به صفحه نمایش و پنل آیفون تصویری می شود و تصویر واحدهای ساختمان تار و در برخی مواقع سیاه، سفید و آبی می شود که راهکار برای رفع این مشکل تفکیک واحدها از شروع سیم کشی است.
از فاکتورهای مهم پایین بودن کیفیت آیفون های سیاه سفید در همه برندهای موجود در بازار، می توان به خرابی در پنل ورودی ساختمان، مانیتور، h.v  اشاره کرد که باید به وسیله متخصص این کار عیب یابی آیفون تصویری انجام شود و سپس نسبت به رفع آن اقدام کرد.

عیب یابی آیفون تصویری کوماکس

نخستین برند آیفون تصویری که روانه بازار ایران شد، برند کوماکس بود که طولی نکشید اغلب برندها از روی آن کپی برداری شدند.

اما این مسئله نمی تواند تضمینی بر خراب نشدن آیفون تصویری باشد. پس از خراب شدن آیفون ابتدا تعمیرکار به عیب یابی آیفون تصویری کوماکس می پردازد. پس از عیب یابی آیفون تصویری کوماکس می توان به راحتی آن را تعمیر کرد. 

تعمیر برد تغذیه آیفون تصویری کوماکس

در خرابی برد تغذیه آیفون کوماکس ممکن است از داخل گوشی آیفون صدای پارازیت به گوش برسد و یا اینکه چراغ علامت و LED گوشی روشن خاموش شود. همچنین امکان دارد که آیفون تصویری روشن نشود و با عدم نمایش تصویر مواجه شویم. احتمالا تصویر دریافتی از آیفون نویز شدیدی داشته باشد و یا اینکه آیفون توانایی باز کردن درب را نداشته باشد.

در آیفون‌های تصویری کوماکس با گذشت چند سال، میزان توانمندی و تامین برق توسط برد تغذیه آیفون تصویری کاهش می یابد؛ بنابراین نیازمند تعمیر آیفون تصویری کوماکس و اگر نیاز باشد نیاز به تعویض احساس می شود.

تصویر نداشتن آیفون تصویری کوماکس

در زمان عیب یابی آیفون تصویری کوماکس با یکی از عیب هایی که مواجه می شویم، تصویر نداشتن مانیتور است. تصویر نداشتن احتمال دارد برای یک واحد یا همه واحدها اتفاق بیفتد. خرابی یا سوختگی در مانیتور و سیم‌کشی داخل واحد باعث وقوع مشکل در یک واحد می ‌شود. همچنین اگر برد اصلی پنل سوخته باشد، سوئیچر و دوربین، تصویر آیفون تصویری در همه واحد‌ها آبی یا سیاه می ‌شود. در این حالت باید سلامت برد نمایشگر و برد اصلی پنل بررسی شود که نیازمند کارشناس حرفه ای است.

تعمیر آیفون تصویری کوماکس سیاه و سفید

نمونه های اولیه آیفون تصویری کوماکس با صفحه سیاه و سفید با لامپ تصویر 4 اینچ تولید می شدند، برخی از خانه ها هنوز هم از این مدل آیفون ها استفاده می کنند. در صورت خرابی آیفون تصویری سیاه و سفید کوماکس برای تعمیر باید به متخصصان این کار مراجعه کنید.

تست زنگ آیفون تصویری کوماکس

مشکل زنگ نخوردن در آیفون تصویری کوماکس یا یکسره شدن زنگ آیفون چند دلیل دارد:

این مشکل شاید به دلیل ایراد برد صدا، ایراد پنل، ایراد سوئیچر دستگاه، ایراد برد تغذیه و یا ایراد بلندگوی آن باشد. برای رفع این مشکل در صورت ساده بودن می توانید خودتان اقدام کنید، اما اگر اشکال مربوط به بخش ‌های داخلی دستگاه مانند برد تغذیه و برد صدا باشد، باید به متخصص مراجعه کنید.
 مهم‌ترین دلیل زنگ نخوردن آیفون تصویری مشکل در برد تغذیه است. چنانچه برد تغذیه نتواند جریان مناسب و لازم را برای نیروی آیفون فراهم کند، باعث مشکل زنگ نخوردن آن می شود.
دلیل دیگر زنگ نخوردن آیفون، خرابی پنل آن است در این حالت همه واحدها با این مشکل مواجه هستند و باید قطعات پنل آیفون بررسی گردد. 
دلیل دیگر مختل شدن زنگ واحدها می باشددر این حالت با فشار دادن پنل درب یکی از واحدها زنگ واحد دیگری نیز صدا می دهد و یا اینکه در چند واحد به یکدفعه صدای زنگ به گوش می‌رسد. 

تعمیر آیفون commax 

آیفون تصویری کوماکس از بهترین برندهای آیفون تصویری در دنیا به حساب می آید. این برند با بیش از نیم قرن فعالیت در زمینه تولید آیفون های تصویری به یکی از برندهای معروف در دنیا تبدیل شده است و محصولات خود را به بیشتر از ۱۰۰ کشور صادر نموده است. ذکر این موضوع ضروری است که الگوی اصلی برندهای دیگر آیفون تصویری، برند کوماکس می باشد.
آیفون تصویری کوماکس نیز مانند هر برند دیگری ممکن است با گذشت زمان دچار خرابی هایی شود که در این صورت تعمیر آیفون commax ضروری است. تعمیر آیفون commax را می توان در چند مورد دسته بندی کرد:
تعمیر آیفون commax مربوط به گوشی داخل واحد 
تعمیر آیفون commax مربوط به پنل بیرونی آن
تعمیر آیفون commax مربوط به کابل کشی
تعمیر آیفون commax مربوط به قطعات جانبی آن (سوئیچر،ترانس وغیره)
برای تعمیر آیفون commax بهتر است به تعمیرکاران و متخصصان حرفه ای مراجعه کنید تا بتوانند در کوتاهترین زمان و بدون صرف هزینه اضافی آن را برای شما تعمیر کنند.

خدمات پس از فروش آیفون تصویری کوماکس

برند آیفون تصویری کوماکس(commax) ساخته کشور کره جنوبی، نخستین برند آیفون تصویری بود که روانه بازار ایران شد. این برند هم از لحاظ کیفیت و هم از نظر نوع جنس در سطح فوق العاده ای است و در سرتاسر دنیا پرفروش بوده است، همچنین اکثر آیفون های تصویری که امروزه در ایران تولید می گردد، با الهام از این برند ساخته شده اند چه از لحاظ شکل ظاهری و چه از لحاظ سیستم مداری مانند آلدو. البته امروزه در ایران برندهای دیگری نیز وجود دارند که به خودکفایی رسیده اند.

شرکت کوماکس به مشتریان خود خدماتی ارائه نموده تا هر گونه عيب و نقصی در آیفون های تصویری خريداري شده در طول مدت ضمانت (12ماه) وجود داشته باشد، به صورت رايگان با تعويض قطعات رفع عيب شود.
برطرف نمودن عيب و نقص بعد از اتمام ضمانت، مستلزم پرداخت هزينه آن است.
همه خرابی هایی که در اثر نصب غير صحيح و سيم کشي باشد، خارج از مسئوليت ضمانت است.
خرابی های مربوط به قفل و ترانس درب باز کن، از تعهد ضمانت خارج است.
ضمانت آیفون تصویری تحت شرايط زير باطل خواهد شد:
آسیب دیدن در اثر ضربه، شکستگي، رطوبت و آبخوردگي آیفون، هر گونه دستکاري بر روي بر چسب هاي موجود در پشت آیفون و کارت ضمانت نامه، خرابی ناشي از نوسان برق، عدم تطابق شماره سريال دستگاه و کارت ضمانت نامه

هزینه تعمیر آیفون تصویری کوماکس

یکی از مواردی که در زمان تعمیر آیفون commax مورد توجه کاربران قرار می گیرد، بحث هزینه تعمیر است. هزینه تعمیر آیفون تصویری با توجه به قیمت قطعه ای که خراب شده است، معین می شود. اگر قیمت قطعه بیشتر باشد، به طور حتم هزینه تعمیرات آیفون تصویری نیز افزایش می یابد. اما اگر یکی از قطعات جزیی و ارزان دچار مشکل شده باشد، هزینه تعمیر آیفون تصویری نیز کاهش پیدا می کند. از دیگر عوامل موثر بر هزینه تعمیر آیفون تصویری می توان به نرخ دستمزد تعمیرکار، نرخ لوازم جانبی و غیره اشاره کرد. 

تعمیر آیفون تصویری کوماکس

آیفون تصویری کوماکس یکی از آیفون های تصویری معتبر و باکیفیت در دنیاست که بسیاری از افراد در خانه های خود آن را نصب کرده اند. این برند توانسته آیفون های خاص و بی نظیری را تولید کند و از نظر استانداردهای جهانی در رتبه بالایی قرار دارد. این آیفون ها پس از چند سال استفاده ممکن است نیاز به تعمیرات داشته باشند. 

تعمیرات آیفون کوماکس از چندین بخش می باشد که موارد زیر را دربر می گیرد:
تعمیرات آیفون کوماکس از داخل واحد ها که مربوط به گوشی، مانیتور و صدا می شود.
تعمیرات پنل بیرونی که از درب ورودی بایستی بررسی شود.
بررسی نمودن کابل مربوط به آیفون تصویری
تعمیرات تجهیزات جانبی آیفون تصویری کوماکس (سوئیچ ها، ترانسفورماتورها و غیره)

برد صدا آیفون کوماکس

کارت صدا (صوتی) آیفون تصویری کوماکس یکی از قسمت های مهم این نوع آیفون است که در ادامه با تعمیر آن آشنا می شویم:

برای ادراک و تعمیر بهتر کارت صوتی تصویری آیفون کوماکس، ابتدا بایستی با شیوه عملکرد کارت صوتی و عناصر به کار رفته در کارت صوتی تصویری آیفون کوماکس آشنا باشید. کارت صدا در واقع برد میانی آیفون کوماکس است، چرا که همه دستورات دیگر بردهای موجود در آیفون نظیر صفحه تصویر و صفحه کلید (از کارت صدا گرفته شده اند.
کارت صدا آیفون کوماکس تصویری متشکل از تعداد زیادی از قطعات الکترونیکی نظیر خازن، دیود، تنظیم کننده، مدارهای مجتمع، مقاومت، ترانزیستور است که هر یک مسئولیت انجام کاری را دارند.
صدای زنگ آیفون تصویری کوماکس
صدای بلند زنگ آیفون تصویری احتمال دارد گوش خراش باشد و امکان شنیده نشدن صدای پایین زنگ هم وجود دارد. در این حالت بهتر است که صدای آیفون تصویری خود را بر اساس سلیقه کم یا زیاد نمایید و آن را بر اساس تمایل خود تنظیم کنید.
آیفون تصویری نیز همچون تمام لوازم برقی و الکترونیکی احتمال دارد با گذشت زمان و با توجه به روش استفاده و نوع نگهداری، دچار فرسودگی شده و مشکلاتی پیدا کند و نیاز باشد تا بعضی از قطعات آن را تعویض نمود. آیفون تصویری کوماکس نیز همین گونه است و ممکن است به مرور زمان دچار خرابی هایی شود.
یکی از خرابی هایی که در این مورد به وجود می آید، زنگ نخوردن آیفون تصویری می باشد. در ابتدا می بایست از طریق کلید تنظیم صدا و یا منوی آیفون خود از پایین نبودن صدا اطمینان حاصل کنید و اگر مشکلی نبود به یک تعمیرکار  مراجعه کنید تا پس از عیب یابی به تعمیر آیفون کوماکس بپردازد.

تعمیر پنل آیفون تصویری کوماکس

پنل آیفون تصویری در واقع قسمتی است که در خارج از ساختمان نصب می گردد و به وسیله آن ارتباط با واحد از راه زنگ زدن و گرفتن صدا و تصویر محدوده بیرون به مانیتور داخل واحد و انتقال صدای مانیتور داخل واحد به پنل بیرونی ساختمان برقرار می شود. در صورت خرابی پنل آیفون شاهد آن خواهید بود که برقراری ارتباط از داخل واحد با محیط بیرونی امکانپذیر نخواهد بود. تعمیر پنل آیفون تصویری کوماکس با در اختیار قرار دادن آن به متخصصان مربوطه به راحتی میسر می گردد.

یکی از وسایل ضروری منزل که با خراب شدن آن زحمت زیادی برای صاحبخانه ایجاد می شود، آیفون تصویری است. حتی گاهی با بروز یک مشکل کوچک، امکان استفاده از آن نیست و درب را باز نمی کند.
اولین مشکل خاموش بودن آیفون تصویری است: آیفون برای روشن شدن و روشن ماندن به برق نیاز دارد، از این رو احتمالا برق به دستگاه وارد نمی شود. بدین منظور باید برق ورودی به آیفون تصویری را بررسی نمایید؛ ابتدا جعبه فیوز یا جعبه تقسیم برق ساختمان را بررسی کنید تا از وجود برق در ساختمان اطمینان حاصل کنید.
اگر با وجود اتصال برق در ساختمان باز هم آیفون تصویری خاموش بود، می بایست سیم های برقی که به تغذیه یا ترانس آیفون متصل هستند، بررسی شوند.
امکان دارد با قطعی سیم های برق ترانس سوختن ترانس مواجه باشیم. در این حالت فقط می توان سیم کشی ترانس تغذیه آیفون تصویری را اصلاح نمود و یا ترانس را تعویض کرد.
در صورتی که ترانس آیفون تصویری به خوبی کار می کرد و سیم کشی آن مشکلی نداشت، بایستی از قطع نبودن سیم های داخلی آیفون تصویری اطمینان حاصل کنیم. بدین منظور از مولتی متر استفاده می شود و سیم های متصل به آیفون تصویری را از پشت صفحه نمایش باز می شوند و دو به دو تست می گردند.
برای انجام این کار یک سر از دو رشته سیم را به هم و سر دیگر از آن دو رشته سیم را به مولتی متر وصل می کنند آنگاه مولتی متر را در وضعیت تست بوق قرار می دهند. اگر مولتی متر بوق زد یعنی سیم کشی آیفون تصویری سالم بوده و هیچ یک از سیم ها قطع نیستند.
البته موارد دیگری مانند سوختن خازن ها و برد آیفون تصویری هم می توانند عللی برای خاموش بودن آیفون تصویری باشند. از این رو دلایلی را می توانند موجب خاموش شدن آیفون تصویری شوند به شرح زیر هستند:
قطعی برق در سیم کشی برق ساختمان
وجود قطعی در سیم کشی ترانس تغذیه
از کار افتادن فیوز ترانس تغذیه
قطع شدن سیم برق در سیم کشی آیفون تصویری
از کار افتادن خازن
از کار افتادن برد
آیفون تصویری پس از مدتی استفاده ممکن است با ایراد هایی همراه شود که باید نسبت به تعمیر آن عجله کرد. آیفون تصویری کوماکس به دلیل تشکیل شدن از قطعات و اجزای مختلف دارای پیچیدگی هایی است که فرد غیر متخصص توانایی تعمیر آن را ندارد. از این رو برای تعمیر آیفون تصویری کوماکس باید به متخصص این کار مراجعه کنید.

علت روشن ماندن مانیتور آیفون تصویری کوماکس

موارد زیادی یش آمده که تصویر مانیتور روشن مانده و خاموش نشده است. این ایراد می تواند علل مختلفی داشته باشد:

روشن بودن و خامش نشدن آن: در این حالت برد اصلی آسیب دیده یا تایمینگ آن خراب شده است که باید تعمیر شود.
روشن ماندن تصویر و درآمدن صدای زنگ با برداشتن و گذاشتن گوشی: زنگ دم در گیر کرده و باید پنل را بررسی کنید. سیم مربوط به زنگ از پشت صفحه نمایش دچار اتصالی شده و باید اتصالی را برطرف نمایید.
همه کسانی که خانه خود را بازسازی می کنند و یا به فکر تغییر خانه خود هستند، درصدد بازسازی و یا نو کردن وسایل خانه نیز می باشند. آیفون تصویری یکی از لوازم برقی بسیار کاربردی و ضروری برای هر ساختمانی است. به طوری که خراب شدن آن می تواند زحمت زیادی برای ساکنین ایجاد کند. ازاین رو نیاز است تا زودتر آیفون تصویری تعمیر گردد تا هم امنیت ساکنین تامین شود وهم به راحتی بتوانند درب را باز کنند. 
در حال حاضر تعمیرکاران زیادی وجود دارند که در زمینه تعمیر آیفون تصویری فعالیت می کنند. همه ساکنین تهران می توانند برای تعمیر به آیفون تصویری به تعمیرکاری مراجعه کنند که تخصص کافی را داشته باشد و ابتدا به عیب یابی آیفون تصویری پرداخته و اگر دستگاه قابل تعمیر بود، آن را تعمیر کند. پس از بررسی آیفون تصویری در تهران اگر آیفون به طور کلی قابل استفاده نباشد و با تعمیر نیز درست نشود، باید آیفون تصویری نو خریداری نمایید.
برخی مواقع در فرآیند تعمیرات خانه و نوسازی لوازم، به فکر تعویض آیفون قدیمی صوتی با آیفون تصویری نو می افتیم. در این حالت می توان با کمک تعمیرکار آیفون تصویری تهران، آیفون قدیمی را جدا نموده و آیفون تصویری جدید را نصب کنید. اگر آیفون تصویری منزل خراب شود، تعمیر آیفون تصویری تهران به سادگی انجام می شود و تعمیرکار می تواند به راحتی عیب آن را تشخیص داده و می داند کدام قسمت به تعمیر نیاز دارد. قطعا تعمیرکار حرفه ای می تواند کار تعمیر آیفون تصویری را با ظرافت و به درستی انجام دهد. پس بهتر است تعمیر آیفون تصویری خود را به تعمیرکار مطمئن بسپارید.

هزینه تعمیر آیفون تصویری

آیفون تصویری نیز مانند همه وسایل برقی دیگر یک روزی خراب می شود و باید به فکر تعمیر آن بود. همان طور که می دانید مشتری خرابی آیفون تصویری را به تعمیرکار اعلام می کند و از این رو نمی تواند یک قیمت ثابت و معین را قبل از ثبت سفارش تعیین کرد. اما بعد از بررسی دستگاه و عیب یابی آن، هزینه تعمیر توسط متخصص اعلام می گردد. آیفون یا در باز کن، از جمله لوازم پرکاربرد در همه محیط های اداری و منازل می باشد که در حال حاضر آیفون تصویری رواج بیشتری دارد. این آیفون ها جدیدتر بوده و امنیت بیشتری را برای کاربران فراهم می کنند. به همین دلیل است که افراد بسیاری از این آیفون ها خریداری و نصب کرده اند. برای مثال بعضی از مدل های جدید آیفون تصویری قابلیت ذخیره تصاویر را به صورت عکس یا فیلم دارند.

آیفون ها از جمله لوازم بسیار ضروری هستند که بدون آن ها کار اکثر مردم لنگ می ماند. خرابی آیفون می تواند مشکلات بسیاری را برای ساکنین ساختمان ایجاد کند. 
ایراد های آیفون ‌های تصویری از جمله مواردی می باشد که برای هر خانه ای روی می دهد که این مسئله ما را به سمت تعمیر آیفون تصویری وا می ‌دارد. امکان دارد چالش های بسیاری هنگام خرابی برای این مدل های  جدید از آیفون تصویری ایجاد شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد. 
قطع شدن صدای زنگ در یک یا همه واحدها
سیاه و یا برفکی شدن صفحه نمایش
ایراد دکمه‌ های پنل داخلی و خارجی 
و غیره
 که هر یک از این ایرادها باعث می شود تا به تعمیرات آیفون تصویری روی آوریم.

تعمیرات آیفون منزل

تعمیر آیفون تصویری منزل یکی از خدمات  شرکت رادگستر است که همه مشکلات مربوط به آیفون تصویری کوماکس تعمیر می شوند. 

برای تعمیرات آیفون تصویری ساختمان خود باید با تعمیرکاران مجرب و ماهر مشورت کنید. پس از بروز خرابی در وهله اول به فکر تعمیر آن باشید و فکر کردن برای تعویض زود است، چون  کارشناس می تواند عیب های ایجاد شده را به درستی تشخیص دهد و آنگاه کار تعمیر آن را شروع کند.

تعمیر فوری آیفون 

آیفون های تصویری مانند هر وسیله برقی نیازمند نگهداری و سرویس هستند و با گذشت زمان امکان دارد ایرادهایی در آن ظاهر شود. لازم به ذکر است در صورت بروز خرابی، تعمیر آیفون تصویری از هر لحاظ برای کاربران به صرفه تر است . بدون شک هزینه تعمیرات آیفون تصویری نسبت به پرداخت هزینه برای خرید و نصب آیفون جدید کمتر خواهد بود.
اگر مشکلی در عملکرد آیفون تصویری مشاهده کردید، باید فورا نسبت به تعمیر آن اقدام کنید و برای این کار از یک کارشناس خبره در مورد دلیل عملکرد نامطلوب آیفون تصویری سوال بپرسید. در حقیقت اولین مرحله قبل از تعمیر آیفون تصویری، عیب یابی صحیح آن است تا نوع تعمیرات، زمان مورد نیاز برای تعمیر و هزینه تعمیر آیفون تصویری معین شود. اغلب ایراداتی که در آیفون ها ایجاد می شوند مربوط به کابل کشی، پنل بیرونی ساختمان یا صفحه نمایش داخل می شود.

تعمیرات آیفون کوماکس تهران

آیفون تصویری کوماکس یکی از برندهای معروف و باکیفیت است که در صورت خرابی بهتر است آن را به یک تعمیرکار باتجربه بسپارید، چون این آیفون ها از پیچیدگی خاصی برخوردارند و تعمیرات آیفون تصویری کوماکس دشوار به نظر می رسد. تعمیرات آیفون تصویری کوماکس برای همه کاربران بسیار راحت است، چرا که شرکت رادگستر می تواند هر نوع مشکلی که برای این گونه آیفون ها ایجاد می شود را رفع نماید. همان طور که متوجه شدید آیفون تصویری کوماکس نیز بعد از مدتی استفاده دچار خرابی هایی می شود که نیاز به تعمیر دارد و باید در اسرع وقت برای تعمیر آن اقدام کنید. آیفون تصویری کوماکس از قطعات و اجزای مختلفی ساخته شده و دارای پیچیدگی هایی است که باید به یک تعمیرکار ماهر مراجعه کنید. 

تعمیر آیفون تصویری شمال تهران

آیفون های تصویری یکی از دستگاه های مفید و ضروری اغلب خانه ها و ادارات به شمار می روند. این دستگاه ها به دلایل مختلفی دچار اختلال و مشکل می شوند. عدم پخش صدای زنگ، اختلال در نمایش تصویر، عدم رد و بدل شدن صدا از طریق آیفون و غیره برخی از مشکلات آیفون های تصویری است. مراکز مختلفی جهت تعمیر این دستگاه ها فعالیت می کنند که یکی از آنها مرکز تعمیر آیفون تصویری شمال تهران است. در ادامه قصد داریم درباره برخی از اختلالات و مشکلات آیفون ها و همین طور مراکز تعمیر آنها در شهر تهران صحبت کنیم.

تعمیر آیفون تصویری شریعتی

آیفون های تصویری در برخی مواقع از نظر تصویر دچار اختلال می شوند. به عنوان مثال مانیتور یک صفحه آبی را به نمایش می گذارد. این اختلال به گونه ای است که مانیتور هیچ عملی انجام نمی دهد. برای برطرف کردن مشکل می توانید به مرکز تعمیر آیفون تصویری شریعتی یا سایت آن مراجعه کنید. قبل از مراجعه به سایت پیشنهاد می شود که پشت مانیتور را چک کنید؛ زیرا امکان عدم اتصال سیم ها وجود دارد. سایت تعمیر آیفون تصویری شریعتی نیز برای رفع مشکل دستگاه یک مرکز مناسب محسوب می شود.  

تعمیر آیفون تصویری قیطریه

گاهی اوقات تصویر مانیتور آیفون تصویری به صورت آبی در آمده است ولی کارکردهای دیگر آن از قبیل رفت و برگشت صدا و باز کردن درب به خوبی انجام می شود. شما می توانید قبل از مراجعه به سایت تعمیر آیفون تصویری قیطریه تهران در ابتدا پشت مانیتور را بررسی کنید؛ زیرا در برخی مواقع سیم مربوط به تصویر قطع شده است. البته از کار افتادن دوربین پنل آیفون از سمت درب بیرونی نیز موجب بروز اختلال تصویر می شود. 

تعمیر آیفون تصویری پاسداران

آیفون های تصویری یکی از دستگاه های حساس و مفید منازل و ادارات هستند. برای برطرف کردن مشکلات آنها می توان به سایت های تعمیر مجاز در تهران مراجعه کنید. یکی از این سایت ها مرکز تعمیر آیفون تصویری شمال تهران است که کارشناسان آن جهت رفع عیب دستگاه فعالیت می کنند. یکی دیگر از انواع اختلالاتی که در تصویر مانیتور آیفون های تصویری به وجود می آید، عدم روشن شدن صفحه مانیتور و در عین حال انجام عملکردهای صدا و باز کردن درب است. جهت رفع عیب و عیب یابی می توانید به سایت تعمیر آیفون تصویری پاسداران و شمال تهران مراجعه کنید. کارشناسان این سایت ها شما را در زمینه رفع عیب دستگاه راهنمایی می کنند. 

تعمیر آیفون تصویری شمیران 

مرکز تعمیر آیفون تصویری شمیران یکی از مراکز محله های تهران است. این مرکز برای ساکنین محله شمیران و حوالی آن مناسب است. چنانچه آیفون منزل یا محل کار شما دچار مشکل شده است به سایت این مرکز مراجعه کنید و خرابی دستگاه را برطرف کنید. در ادامه درباره برخی از مشکلات آیفون تصویری و نحوه عیب یابی آن با شما صحبت کنیم.

تعمیر آیفون تصویری شمیران نو

مشکلاتی که برای آیفون های تصویری به وجود می آید تنوع زیادی دارند. گاهی اوقات تصویر آیفون دچار مشکل می شود و به طور کلی کار نمی کند. اگر ساکن محله شمیران یا شمیران نو هستید می توانید به سایت تعمیر آیفون تصویری مراجعه کنید. البته برای عیب یابی آن می توانید پشت مانیتور را چک کنید. کانکتور و اتصال سیم ها را بررسی کرده و قطعه مورد نظر را تعمیر یا تعویض کنید. با مراجعه به سایت تخصصی تعمیر آیفون تصویری شمیران نیز می توانید با کارشناسان و متخصصان آن مشورت کنید. 

تعمیر آیفون تصویری شمیرانات

آیفون تصویری ممکن است از جهت صدا دچار مشکل شود. اگر صدا هم از جهت مراجعه کننده پشت درب و هم کاربر داخل ساختمان قطع باشد باید سیم مربوط به صدا را بررسی کنید تا اتصال آن درست باشد. البته مراجعه به سایت تعمیر آیفون تصویری شمیرانات نیز یکی از راه های مناسب برای رفع مشکل دستگاه به شمار می رود. اگر صدا صرفا برای کاربر داخل ساختمان قطع باشد، مشکل از بلندگوی گوشی آیفون است. برای رفع این مشکل باید بلندگو را تعمیر یا تعویض کنید. 

تعمیر آیفون تصویری لواسان

سایت تعمیر آیفون تصویری شمیران یکی از مراکز مناسب برای رفع عیب و مشکلات آیفون تصویری منزل یا محل کار شماست. شما با اندکی دقت نیز می توانید عیب مشکلات آیفون تصویری خود را پیدا کرده و با کارشناسان سایت تعمیر آیفون تصویری مشورت کنید. یکی دیگر از مشکلات اساسی که برای آیفون های تصویری به وجود می آید، نخوردن زنگ است. گاهی اوقات زنگ نمی خورد و تصویر نیز روشن نمی شود. برای عیب یابی این مشکل علاوه بر مراجعه به سایت مرکز تعمیر آیفون تصویری لواسان یا محله های دیگر تهران، بررسی سیم مربوط به زنگ است. در برخی مواقع شاسی معیوب روی پنل نیز موجب نخوردن زنگ دستگاه می شود. اگر زنگ نمی خورد ولی مانیتور روشن می شود باید خروجی بلندگوی مانیتور را تعمیر یا تعویض کنید.

تعمیر آیفون تصویری شهرک غرب

آیفون تصویری یکی از لوازم آسایش و در عین حال امنیتی اغلب خانه ها است. با وجود این دستگاه کوچک و کاربردی امکان باز کردن و درب و مشاهده فرد مراجعه کننده به وجود می آید. اما آیفون های تصویری در بسیاری از موارد در اثر موارد مختلف دچار خرابی می شوند و نیاز به تعمیر دارند. تعمیر آیفون تصویری شهرک غرب و سایر نقاط تهران توسط برخی از سایت ها انجام می شود. ما در ادامه در مورد تعمیر آیفون تصویری در نقاط مختلف تهران صحبت خواهیم کرد.

تعمیر آیفون تصویری سعادت آباد

آیفون تصویری به دلیل حساس بودن به نوسانات برق دچار خرابی و اختلال می شود. اگر شما در شمال غرب تهران سکونت داشته باشید می توانید به مراکز تعمیر آیفون تصویری شمال غرب مراجعه کنید. به عنوان مثال ساکنین محله سعادت آباد می توانند به مرکز تعمیر آیفون تصویری سعادت آباد مراجعه کنند. زنگ آیفون در برخی موارد خراب می شود و تصویر هم به نمایش در نمی آید در این صورت پیشنهاد می شود که سیم مربوط به زنگ را بررسی کنید.

تعمیر آیفون تصویری مرزداران

مرکز تعمیر آیفون تصویری مرزداران برای ساکنین محله مرزداران یک مرکز مناسب است. چنانچه شما در این محله ساکن هستید می توانید به این مرکز مراجعه کنید. در برخی مواقع زنگ آیفون تصویری نمی خورد و تصویر مانیتور روشن می شود. جهت تعمیر پیشنهاد می شود به مرکز تعمیر آیفون تصویری شهرک غرب مراجعه کنید یا در صورت اطلاعات در مورد این دستگاه ها خروجی بلندگو مانیتور را تعویض کنید. 

تعمیر آیفون تصویری شهرک ژاندارمری

مرکز تعمیر آیفون تصویری شهرک غرب یکی از مراکز در دسترس و مناسب برای ساکنین شمال غرب تهران است. در مورد خرابی زنگ و صدای آیفون ها در این مطلب صحبت کردیم. علت خرابی زنگ و صدای آیفون تصویری را به راحتی می توان تشخیص داده و در جهت تعمیر آن اقدام کرد. صدای آیفون تصویری در برخی از مواقع از هر دو سو قطع است و شما نمی توانید با فرد پشت درب صحبت کنید. در این صورت سیم مربوط به صدا قطع شده است و باید در جهت تعویض یا تعمیر آن اقدام کنید. اگر در شمال غرب تهران ساکن هستید به مرکز تعمیر آیفون تصویری شهرک ژاندارمری مراجعه کرده و در مورد مشکل آیفون مورد نظر خود صحبت کنید. البته اگر صرفا صدای داخل ساختمان شنیده نمی شود مشکل از بلندگوی آیفون تصویری است که باید تعمیر یا تعویض شود.

تعمیر آیفون تصویری ونک

آیفون تصویری یکی از دستگاه های کاربردی و لازم منازل و سایر ساختمان ها است. این دستگاه ممکن است به دلایل مختلف نیاز به تعمیر داشته باشد. مراکز مختلفی در جهت تعمیر این دستگاه های مجهز فعالیت دارند که یکی از آنها مرکز تعمیر آیفون تصویری ونک است. ساکنین محله ونک می توانند مشکلات و خرابی های آیفون تصویری را با کارشناسان مرکز ونک در میان بگذارند. در ادامه می خواهیم در مورد برخی از خرابی های آیفون تصویری و مراکز تعمیر آن در شهر تهران صحبت کنیم.

تعمیر آیفون تصویری جردن

یکی از مشکلاتی که برای آیفون های تصویری به وجود می آید، نامناسب بودن تصویر و داشتن نویز در آن است. علت اصلی این مشکل از جهت سیم کشی آیفون است. سیم کشی نامناسب یا رد کردن سیم از محل عبور کابل سه فاز، موجب بروز این مشکل می شود. اگر شما ساکن شمال تهران هستید می توانید به مرکز تعمیر آیفون تصویری جردن مراجعه کرده یا از طریق سایت با کارشناسان و متخصصان آن مشورت کنید. در برخی اوقات تصویر آیفون رنگی به صورت سیاه و سفید مشاهده می شود و این مشکل هم به دلیل سیم کشی ضعیف است. 

تعمیر آیفون تصویری آفریقا

یکی دیگر از مشکلاتی که می توانید از طریق کارشناسان سایت تعمیر آیفون تصویری ونک برطرف کنید، پخش شدن صدای داخل ساختمان به خارج از آن با وجود گذاشتن گوشی است. گاهی اوقات پس از گذاشتن گوشی باز هم صدا از طریق پنل به بیرون از ساختمان منتقل می شود که در مواجهه با این مورد پیشنهاد می شود که گوشی را با دقت بیشتری در محل آن قرار دهید. در صورت برطرف نشدن مشکل می توانید به سایت تعمیر آیفون تصویری آفریقا مراجعه کرده و با کارشناسان آن مشکل را مطرح کنید. 

تعمیر آیفون تصویری شیخ بهایی

مشکلات متعددی برای آیفون های تصویری به وجود می آید. مشکلات صدا، تصویر و بخش درب بازکن همگی با کمک کارشناسان تعمیر آیفون تصویری ونک برطرف می شود. چنانچه شما هم در این زمینه با مشکلی رو به رو هستید می توانید به سایت تعمیر مراجعه کرده و مشکل آیفون را مطرح کنید.کارشناسان سایت تعمیر آیفون تصویری شیخ بهایی جهت پاسخگویی به سوالات شما در زمینه آیفون تصویری آمادگی دارند. شما می توانید مشکلات آیفون مورد نظر را نیز با کارشناسان سایت در میان گذارید و با آنها مشورت کنید. مشکلات تصویر و صدا و همینطور باز کن درب توسط متخصصان سایت های تعمیر آیفون تصویری قابل برطرف شدن است.

تعمیر آیفون تصویری در اسلامشهر

اگر آیفون شما دچار خرابی و یا ایراد جزیی شده باشد، باید آن را رفع کنید در غیر این صورت هزینه آن با گذشت هر روز برای شما بیشتر می شود. به عنوان مثال اگر برد تغذیه مانیتور شما خراب شود، هنگام زنگ زدن صدای ناهنجاری می دهد و یا برد پنل جلوی درب صدای سوت می دهد. برای این مشکل کوچک چقدر باید هزینه کنید؟ این مشکل که در مانیتور و یا پنل جلوی درب به وجود می آید با یک میکروسویچ یا یک خازن کاملا رفع می گردد، اما اگر در تعمیر آن کوتاهی شود، برد صوت پنل و یا برد تغذیه صفحه نمایش به طور کامل و بعضی مواقع این برد به هردو آن صدمه می زند. پس بهتر است اگر آیفون تصویری خراب شد هر چه سریعتر برای برطرف نمودن این مشکل به تعمیر آیفون تصویری تهران و شهرهای دیگر اقدام کنیم تا متحمل هزینه بیشتر نشویم.

تعمیر آیفون تصویری تهرانپارس

آیفون های تصویری به دلیل حساسیت بالا در برابر نوسانات برق و سایر عوامل، دچار مشکلات و خرابی های پی در پی می شوند. به همین جهت مراکز مختلفی در جهت تعمیر و برطرف کردن خرابی های این دستگاه ها فعالیت می کنند که یکی از این مراکز تعمیر آیفون تصویری تهرانپارس است. این مرکز با داشتن کارشناسان و متخصصان متعدد شما را در رفع مشکلات و اختلالات دستگاه یاری می کنند. در ادامه با برخی از اختلالات آیفون ها و مراکز تعمیر آنها آشنا می کنیم. 

تعمیر آیفون تصویری نارمک

یکی از مشکلات اساسی و دردسر ساز آیفون ها عمل نکردن درب بازکن است. این خرابی آیفون با وجود زندگی آپارتمان نشینی یک معضل اساسی به شمار می رود. شما در هنگام مواجهه با این اختلال علاوه بر مراجعه به سایت تعمیر آیفون تصویری نارمک تهران می توانید خودتان نیز نسبت به عیب یابی دستگاه اقدام کنید. یکی از علل این اختلال سوختن تغذیه یا ترانس است. البته در صورت خرابی رله مربوط به باز کردن درب نیز مشکل مورد نظر به وجود می آید. 
کارشناسان سایت تعمیر آیفون تصویری تهرانپارس نیز جهت عیب یابی دستگاه مورد نظر شما را راهنمایی می کنند.

تعمیر آیفون تصویری رسالت

یکی از دلایل اینکه درب ساختمان توسط آیفون تصویری باز نمی شود، معیوب بودن دکمه روی مانیتور است. شما می توانید جهت عیب یابی مشکل دکمه روی دستگاه را بررسی کنید. یکی دیگر از مراکزی که جهت عیب یابی آیفون های تصویری فعالیت دارد سایت تعمیر آیفون تصویری رسالت است. با مراجعه به سایت مرکز عیب یابی آیفون تصویری رسالت و مشورت با کارشناسان آن می توان مشکلات و اختلالات دستگاه آیفون مورد نظر را برطرف کنید. 

تعمیر آیفون تصویری شرق تهران

یکی دیگر از مشکلاتی که برای آیفون های تصویری به وجود می آید، روشن ماندن تصویر مانیتور حتی پس از گذاردن گوشی روی دستگاه است. در صورت روز این اختلال بهتر است در ابتدا محل قرار گرفتن گوشی را چک کنید تا به درستی در جای خود قرار گرفته باشد. اگر محل قرار گرفتن گوشی درست باشد ولی باز هم مشکل رفع نشود می توانید به سایت تعمیر آیفون تصویری شرق تهران مراجعه کنید و با کارشناسان آن مشورت کنید.
سایت تعمیر آیفون تصویری تهرانپارس یکی از مراکزی است که در زمینه تعمیر و عیب یابی آیفون های تصویری فعالیت می کند. شما می توانید با مراجعه به سایت مورد نظر و مشورت با کارشناسان آن تعمیرات آیفون منزل یا محل کار خود را به آنها بسپارید.

تعمیر آیفون تصویری پونک

آیفون تصویری دستگاهی کاربردی و ضروری منازل مسکونی و ساختمان های دیگر است. با نصب دستگاه های مذکور آسایش و امنیت ساکنین ساختمان ها افزایش می یابد. آیفون ها به سبب حساسیت سیستم به نوسانات برق و سایر عوامل، دچار اختلالات و خرابی های گوناگون می شوند. یکی از مراکزی که در جهت تعمیر و عیب یابی این دستگاه ها فعالیت دارند، سایت تعمیر آیفون تصویری پونک است. این مرکز با وجود کارشناسان مجرب خود در زمینه تعمیر آیفون های تصویری فعالیت می کنند. در ادامه درباره برخی از اختلالات آیفون ها و مراکز تعمیر آنها با شما صحبت کنیم.  

تعمیر آیفون تصویری پونک تهران

گاهی اوقات از پنل آیفون تصویری به طور مرتب صدای بوق شنیده می شود. این صدا آزار دهنده بوده و ساکنین را اذیت می کند. جهت برطرف کردن این مشکل می توانید به سایت تعمیر آیفون تصویری پونک تهران مراجعه کرده و با کارشناسان آن مشورت کنید. البته قبل از مراجعه به سایت مذکور می توانید توسط ولوم پشت پنل صدای دستگاه را کم کنید تا دستگاه قبل از رفع عیب صدای کمتری تولید کند. مشکل صدای بوق ممکن است از استاندارد نبودن پنل یا عدم نصب درست آن نیز ناشی شده باشد. یکی دیگر از اختلالاتی که در تصویر آیفون ها ایجاد می شود، نامطلوب بودن دید در شب از طریق مانیتور است. برای برطرف کردن این مشکل می توانید به سایت تعمیر آیفون تصویری پونک مراجعه کرده و با کارشناسان آن مشورت کنید. یکی از علل اختلال دید در شب معیوب بودن LED دستگاه است که باید تعویض شود. اما گاهی اوقات نیز به علت تمیز نبودن LED است که می توان با تمیز کردن آن مشکل را برطرف کرد. در هر صورت به جهت عدم بروز مشکل در آیفون های تصویری پیشنهاد می شود که به سایت های معتبر تعمیر مراجعه کنید.  

تعمیر آیفون تصویری سید خندان

تعمیر آیفون تصویری یکی از روش های کسب درآمد و یک شغل ضروری محسوب می شود. تعمیر دستگاه های مذکور توسط کارشناسان و متخصصان در مراکز مختلف صورت می گیرد. افرادی که آیفون تصویری آنها دچار ایراد یا خرابی می شود به مراکز مختلفی مراجعه کرده و با پرداخت هزینه لازم مشکلات دستگاه را برطرف می کنند. یکی از این سایت های معتبر که در زمینه رفع خرابی آیفون ها فعالیت دارند، سایت تعمیر آیفون تصویری سید خندان است. در ادامه درباره بعضی از ایرادات آیفون های تصویری و همینطور سایت های تعمیر با شما صحبت کنیم.

تعمیر آیفون تصویری سید خندان تهران 

یکی از مشکلات رایج در آیفون های تصویری، اختلال در تصویر مانیتور است. تصویر نامناسب و نامطلوب در مانیتور دستگاه در برخی موارد موجب ناراحتی ساکنین ساختمان و عدم تشخیص چهره فرد مراجعه کننده می شود. جهت رفع این عیب می توانید به سایت تعمیر آیفون تصویری سید خندان تهران مراجعه کنید. متخصصان این سایت با استفاده از مهارت های خود دستگاه مورد نظر را عیب یابی کرده وآن را تعمیر می کنند. یکی از علل اصلی وجود اختلال یا نویز در تصویر مانیتور دستگاه، عدم سیم کشی مناسب است. کارشناسان تعمیر آیفون تصویری سید خندان با سیم کشی درست و اصولی مشکل دستگاه را برطرف می کنند. در برخی از مانیتورهای رنگی آیفون ها تصویر به صورت سیاه و سفید دیده می شود. یکی از علت های مشکل مورد نظر، قدیمی بودن پنل درب و رنگی نبودن دوربین است. اگر برای تشخیص عیب یابی آیفون مذکور نیاز به راهنمایی دارید می توانید به سایت تعمیر آیفون تصویری سید خندان مراجعه کرده و با کارشناسان آن مرکز مشورت کنید. در برخی موارد مشکل سیاه و سفید بودن تصاویر مانیتور رنگی آیفون تصویری به دلیل سیم کشی ضعیف دستگاه است. سیم کشی ضعیف موجب افت فشار زیاد برای واحدهای طبقات بالایی می شود. 

تعمیر آیفون تصویری صادقیه

در گذشته نه چندان دور آیفون های تصویری به عنوان یک کالای لوکس مورد استفاده قرار می گرفتند اما امروزه این دستگاه ها بخش مهم و امنیتی ساختمان ها به شمار می روند. به همین جهت تعمیر آیفون تصویری یکی از امور تخصصی لازم و ضروری محسوب می شود. یکی از سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کند، مرکز تعمیر آیفون تصویری صادقیه است. چنانچه آیفون مورد نظر شما دچار خرابی یا اختلال شده است با مراجعه به سایت مذکور می توانید در صدد رفع مشکل دستگاه برآیید. 

تعمیر آیفون تصویری آریا شهر

سایت تعمیر آیفون تصویری آریا شهر یکی دیگر از مراکزی است که با داشتن کارشناسان باتجربه در زمینه تعمیر و عیب یابی آیفون های مختلف فعالیت می کنند. تصویر نامطلوب مانیتور یا صدا، عدم شنیده شدن زنگ و همچنین باز نشدن درب توسط دکمه آیفون، برخی از مشکلات و ایرادات آیفون های تصویری است.  

تعمیر آیفون تصویری خیابان آیت الله کاشانی

سایت های تعمیر آیفون تصویری صادقیه و تعمیر آیفون تصویری آیت الله کاشانی دو تا از مراکز معتبر جهت عیب یابی و رفع مشکل آیفون های ساختمان های مختلف است. در صورت مراجعه به سایت های مذکور کارشناسان این مراکز در جهت تعمیر دستگاه مورد نظر شما اقدام می کنند. 

تعمیر آیفون تصویری صادقیه تهران

سایت تعمیر آیفون تصویری صادقیه تهران یکی از مراکز مناسب جهت عیب یابی و تعمیر آیفون های تصویری است. شما می توانید با مراجعه به سایت مذکور و مشورت با کارشناسان آن اختلالات این دستگاه ها را برطرف کنید. 

تعمیر آیفون تصویری صادقیه آریا شهر

اگر تصویر یا صدای آیفون تصویری شما دچار اختلال شده است می توانید عیب یابی آن را به دست کارشناسان مرکز تعمیر آیفون تصویری صادقیه آریا شهر بسپارید. مراکز مختلفی از جمله سایت تعمیر آیفون تصویری صادقیه در جهت تعمیرات آیفون های تصویری فعالیت دارند. رفع خرابی و اختلالات گوناگون دستگاه های مذکور توسط کارشناسان این سایت صورت می گیرد. 

 

مطلب قبلی مرکز تعمیر آیفون تصویری در محل
Print
180938 رتبه بندی این مطلب:
4.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x